Såld för 335 000 kr
Såld för 152 000 kr
 Inlämning pågår till nästa Kvalitetsauktion och löpande Internetauktioner

Föregående sida 1 2 3 4 ... 24 25 Nästa sida

357292
BRICKVAGN 1900-talets andra hälft, mässing, glasskivor, H 68, Dia 35 (cm) bruksslitage.
Utropspris

348686
Utropspris

357293
Utropspris

357296
PELARBORD Tranås Möbelfabrik, 1900-talets mitt, rotfanerat, H 61, Dia 55 (cm) mindre bruksslitage.
Utropspris

357297
Utropspris

357298
GOLVLAMPA Trema Industri, 1960-tal, ek & mässing, höjd 147 cm, bruksslitage.
Utropspris

356774
STIG OLSON lito, 46x62 cm.
Utropspris

356773
IMANTS SINKA "stilleben" opp 45x54 cm.
Utropspris

356775
BOA BO ANDERSSON "skogsväg" akvarell, 33x45 cm.
Utropspris

356776
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR monosign, akvarell 58x47 cm.
Utropspris

356777
SVANTE NORDER lito 1/25, 39x29 cm.
Utropspris

354039
GOLFBAG med klubbor.
Utropspris

354875
DAMMSUGARE Nilfisk Power P20.
Utropspris

356495
GOLVLAMPA höjd 130 cm.
Utropspris

356369
HERRBETJÄNT ca 1 m.
Utropspris

356499
GOLVLAMPA höjd 152 cm.
Utropspris
375

353942
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

356323
LÅDA plywood 32x34x71 cm.
Utropspris

354758
MANGELKORG med trasmattor.
Utropspris

354759
PARTI tavlor.
Utropspris

354760
PARTI cd-skivor mycket klassiskt.
Utropspris

326574
SALONGSMATTA Hamadan 310x212cm.
Utropspris
3000-4000
2600

326604
SALONGSMATTA Täbriz 387x283 cm.
Utropspris
7000-9000
2600

357485
BESTICK 50 st rostfria Gense Thebe.
Utropspris
700

357486
VÄGGLYSTRAR paret höjd 20 cm.
Utropspris

357487
DALAHÄST höjd 11 cm, slitage.
Utropspris

357488
TEKANNA järn höjd med hank 16 cm.
Utropspris

357489
TRYCK 5 st antika Stockholmsmotiv 23x29 cm och mindre.
Utropspris
450

357490
KAKBURKAR buckla.
Utropspris

357491
PARTI laggkärl, lykta lyktans höjd 40 cm.
Utropspris

348685
Utropspris

357492
KANDELABER mässing höjd 31 cm.
Utropspris

357493
BORDSSPEGEL metall höjd 47 cm.
Utropspris

357494
MJÖLKFAT 2 st Gustavsberg 25 cm, bruksslitage.
Utropspris

357495
TAVLOR 2 st 22x24 cm med ram.
Utropspris

357496
VINGLAS 6 st hljd 23 cm.
Utropspris

357497
LJUSSTAKAR mässing 2 par Skultuna 17 cm, Grillby 18 cm.
Utropspris

357498
KERAMIKFAT 2 st diameter 27 cm.
Utropspris

348687
Utropspris

357499
KERAMIKFAT Samuel Johansson Arvika diameter 30 cm.
Utropspris