Kvalitets- och Dekorativ Auktion
Auktion avslutad

ÄNDRADE ÖPPETTIDER
Onsdag 6/6 Stängt

INLÄMNING PÅGÅR
till nästa Kvalitetsauktion

Föregående sida 1 2 3 4 ... 32 33 Nästa sida

427001
TAMBURMAJOR Italien 1970/80-tal, mässing, höjd 172 cm, bruksslitage.
Utropspris
950

427002
SOFFBORD 1950/60-tal, teak & ek, H 51, B 150, D 52 (cm) bruksslitage.
Utropspris

427003
SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, H 70, L 75, B 45 (cm) bruksslitage.
Utropspris

427004
PINNSTOLAR 3 st, Edsbyverken, 1940/50-tal, vitmålade, slitage, skavmärken.
Utropspris

427005
MUNKSTOLAR 2 st, 18/1900-tal, ek, skuren dekor, slitage, ostabila.
Utropspris

427006
Utropspris

427007
Utropspris

427008
TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, stålrör, fällbara, bruksslitage.
Utropspris

427009
STEGE 1900-talets första hälft, höjd 136 cm, slitage.
Utropspris

427011
BALJA Zink, H 31, Dia 67 cm.
Utropspris

427010
STEGE 1900-talets första hälft, höjd 123 cm, slitage.
Utropspris

427012
BALJA Zink, H 34, Dia 67 cm.
Utropspris

421077
Utropspris

426499
Utropspris

426500
Utropspris

426034
SPÅNKORG längd 76 cm.
Utropspris

425812
DAMMSUGARE Miele.
Utropspris

421074
Utropspris

426329
HATTHYLLA längd 123 cm.
Utropspris

426365
HERRBETJÄNT.
Utropspris

426168
SPADE allmoge, skador.
Utropspris

426605
GOLVVAS höjd 62 cm.
Utropspris

426043
PARTI tvättställsdelar, emaljskador / rost.
Utropspris

426026
SOLUR ca 90 cm.
Utropspris

426038
HATTHYLLA längd 85 cm.
Utropspris

426312
STRÄNGINSTRUMENT längd 65 cm.
Utropspris

426311
GITARR Duncan.
Utropspris

425813
TRÅG längd 92 cm.
Utropspris

426037
VEDBÄRARE 2 st.
Utropspris

426035
KOPPARKITTEL diameter 73 cm.
Utropspris
475

426641
ARBETSLAMPA industridesign.
Utropspris

426032
TERASSVÄRMARE Silverline.
Utropspris

426588
DRAGSPEL Zero Sette.
Utropspris
3000

426361
SYMASKIN Husqvarna Automatic.
Utropspris

426642
DUK ca 150x250 cm.
Utropspris

426388
KONSTNÄRSSTAFFLI.
Utropspris

426042
ÄLGSKINN.
Utropspris

426378
SKINNJACKA med foder slitage/skador.
Utropspris

426380
VÄST med foder.
Utropspris

426041
VEDKAPA Scheppach, oanvänd i kartong.
Utropspris