Toyota Yaris
Försäljes 20/5
Wiwen Nilsson
Försäljes 20/5
Lars Lerin
Försäljes 21/5

Inlämning pågår till nästa Kvalitetsauktion
Sista inlämningsdag 30/8
Första avslut 9/9 19.00

ÄNDRADE ÖPPETTIDER

Torsdag 25/5 Stängt
Fredag 26/5 Öppet 13.00-15.00
Måndag 5/6 Öppet 13.00-15.00
Tisdag 6/6 Stängt

Föregående sida 1 2 3 4 ... 23 24 Nästa sida

385920
Utropspris
1050

385921
TRÄNINGSCYKEL Granit, bruksslitage.
Utropspris

385922
FÅTÖLJ 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, dynor med skinnklädsel, bruksslitage.
Utropspris

385923
SLAGBORD 17/1800-tal, H 78, Skiva 75+35+72 x 92 (cm) slitage, något ostabilt, förstärkningar.
Utropspris
1500
1150

385924
Utropspris

385919
SALONGSMATTA Orientalisk handknuten, 300x201 cm, bruksslitage.
Utropspris

385918
SALONGSMATTA Modern tillverkning, handknuten, 303x202 cm, bruksslitage, fläck.
Utropspris

385913
MATTA Rölakan, handvävd signerad IS - Ingegerd Silow, 203x135 cm, bruksslitage.
Utropspris

385906
GALLERIMATTA Persisk handknuten, 308x110 cm, bruksslitage, något ojämn storlek.
Utropspris

385908
MATTA Kirman, Persisk handknuten, 197x71 cm, bruksslitage.
Utropspris

385910
MATTA Persisk handknuten, 260x107 cm, bruksslitage.
Utropspris

385914
GALLERIMATTA Äldre Orientalisk handknuten, 280x95 cm, slitage, bitvis kraftigt.
Utropspris

385915
MATTA Rölakan, handvävd signerad LK, 230x166 cm, fläckar.
Utropspris

385903
GALLERIMATTA Kina, handknuten 310x71 cm, mindre slitage.
Utropspris

385905
MATTA 1900-talets mitt, handvävd, 202x133 cm, bruksslitage, kortade fransar.
Utropspris

385507
ÖSTRÖM pastell 32x27 cm.
Utropspris

385508
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd uppfodrad 40x33 cm.
Utropspris

385509
J BISGAARD-SÖRENSEN opd 48x38 cm.
Utropspris

385510
UNO SVENSSON litografi 67/150, 74x54 cm.
Utropspris

385511
KENNEY WENKEL opp 60x67 cm.
Utropspris

385512
C PAFUMI "Place Du Tertre" Paris opp, lös i ram samt ojämn i pannån, 48x60 cm.
Utropspris

385513
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opp, sign 28x56 cm.
Utropspris

385514
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, sign 48x67 cm.
Utropspris

385515
GUNNAR DAHLSTRAND "pelargonia" opd 72x60 cm.
Utropspris

385516
ARNE ANDERSSON opd 40x50 cm.
Utropspris

385517
W LUNDIN opd 56x46 cm.
Utropspris

385518
ARTH ENGMAN opp 48x37 cm.
Utropspris

385301
LAMPFOT höjd med lamphållare 39 cm.
Utropspris

385302
LJUSSTAKAR 2 st höjd 38/42 cm.
Utropspris

385303
KAFFEMASKIN Gaggia.
Utropspris
450

385304
BORDSLAMPA höjd 35 cm.
Utropspris

385305
KAKFAT teak höjd 42 cm.
Utropspris

385306
BÖCKER Tusen och en natt 6 band.
Utropspris

385307
SKÅL + VAS konstglas Ulrica Hydman-Vallien höjd 8/13 cm.
Utropspris

385308
PALL höjd 32 cm.
Utropspris

385309
TENNISRACKET 2 st äldre.
Utropspris

385310
PARTI unikabox, trälåda längd 36/50 cm.
Utropspris

385311
WALDEMAR BERNHARD 7 st tavlor.
Utropspris

385312
KERAMIKSKÅL Eddie W högboda diameter 26 cm.
Utropspris

385313
UTELAMPA längd ca 50 cm, rost.
Utropspris