Toyota Yaris
Försäljes 20/5
Wiwen Nilsson
Försäljes 20/5
Lars Lerin
Försäljes 21/5

Inlämning pågår till nästa Kvalitetsauktion
Sista inlämningsdag 30/8
Första avslut 9/9 19.00

ÄNDRADE ÖPPETTIDER

Torsdag 25/5 Stängt
Fredag 26/5 Öppet 13.00-15.00
Måndag 5/6 Öppet 13.00-15.00
Tisdag 6/6 Stängt

Föregående sida 1 2 3 4 ... 25 26 Nästa sida

385936
BYRÅ 1950/60-tal, fanerad med teak, 6 lådor, H 113, B 77, D 40 (cm) mindre bruksslitage.
Utropspris

385944
Utropspris

385931
Utropspris

385933
KARMSTOL 1900-talets första hälft, målad i silverfärg, omklädd, kudde medföljer, bruksslitage.
Utropspris

385937
Utropspris

385938
Utropspris

385939
SKÅP 1950/60-tal, fanerat med teak, skjutluckor, H 65, B 70, D 30 (cm) mindre bruksslitage.
Utropspris
1050

385940
Utropspris
275

385941
FOTPALL 1950/60-tal, teak, dyna klädd med svart konstskinn, H 35, L 46, B 35 (cm)
Utropspris

385934
Utropspris

385932
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 2 ljusarmar, mässing, höjd 157 cm, slitage.
Utropspris

385935
Utropspris

385942
HANDDUKSSTÄLL 1940-tal, björk, H 77, L 74 (cm) bruksslitage.
Utropspris

385943
Utropspris
1500
1250

385925
JORDFRÄS Klippo PS 045 HR, 4,5 hk, arbetsbredd 50 cm, årsmodell 2008, mindre bruksslitage.
Utropspris
2400

385528
VÅGE ALBRÅTEN opd 41x65 cm.
Utropspris

385529
SPEGEL genombruten dekor h 80 cm.
Utropspris

385530
MANNE HALLENGREN opp 50x70 cm.
Utropspris

385531
MANNE HALLENGREN opd 50x67 cm.
Utropspris

385532
OLJETRYCK + OLJEMÅLNING på duk, ca 30x100 cm.
Utropspris

385533
LISA SOLLANDER-BLOMQVIST opd 35x27 cm.
Utropspris

385534
THOMAS STRANDBERG collage 30x29 cm.
Utropspris

385535
TAVLOR 3 st bla Bo Fjaestad.
Utropspris

385536
ERLING ÄRLINGSSON lito 26x23 cm.
Utropspris

385537
LEIF NILSSON 2 st litografi, 50x64 cm.
Utropspris

385538
KJELL SUNDBERG "myrstack" etsning 17x22 cm.
Utropspris

385539
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR litografi 45x57 cm.
Utropspris

385540
MARIA SÖDERGREN "blommande alvar" opp 34x63 cm.
Utropspris

385541
SPEGEL Sengustaviansk 17/1800 tal, gouachemålning, h 103 cm.
Utropspris
2000
650

385542
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 2 st, blandteknik 30x100 cm och 20x50 cm.
Utropspris

385550
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, sign 93x116 cm.
Utropspris

385689
KAKFAT höjd 25 cm.
Utropspris

385690
FLASKBACK PepsiCola 31x47 cm.
Utropspris

385691
EL.GRILL Waver i kartong.
Utropspris

385692
MÄSSINGSBRICKA Arvid Johansson Arvika diameter 32 cm.
Utropspris

385693
TEXTILIER diverse.
Utropspris

385694
RIPSMATTOR 2 st bredd ca 60 cm, bruksslitage.
Utropspris

385695
TAKLAMPA längd 50 cm.
Utropspris

385696
HÖGANÄSKRUKOR 2 st 3 och 4 liter.
Utropspris

385697
TAKPLAFOND 30x30 cm.
Utropspris