Nästa kvalitetsauktion
Första avslut 29/4
Inlämning pågår
Sista inlämningsdag 18/4
 INLÄMNING PÅGÅR

till nästa Kvalitetsauktion

Föregående sida 1 2 3 4 ... 29 30 Nästa sida

374443
UTDRAGSSOFFA 1800-tal, vitmålad, längd 197 cm, slitage, några torrsprickor.
Utropspris
375

374445
Utropspris

374438
HALLMÖBEL 1960-tal, teak & ek, byrå H 53, B 80, D 32, spegel 87x45 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

374441
Utropspris

374444
STOLAR 4 st, Modern tillverkning, formpressade, stapelbara, bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

374446
Utropspris

374436
FÅTÖLJER 1 par, 1940-tal, stomme i björk, klädselslitage.
Utropspris

374437
Utropspris

374439
STOLAR 3 st, Karl-Johan 1800-tal, slitage, fläckar.
Utropspris

374440
STOLAR 1 par, Nyrenässans 18/1900-tal, valnöt, rikt dekorerade, slitage, några dekorelement saknas.
Utropspris

374442
Utropspris

374451
Utropspris

374447
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, höjd 67 cm, mindre slitage.
Utropspris

374458
Utropspris

374476
Utropspris
1500
1150

374384
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd 44x64 cm.
Utropspris

374385
STIG CLAESSON "Slas" lito, 43x50 cm.
Utropspris
1150

374386
ANNIE MORTRON opd 50x41 cm.
Utropspris

374387
AFFISCH Matisse, ojämnt papper 68x50 cm.
Utropspris

374388
LARS NORRMAN "Ulla" blandteknik 16x50 cm.
Utropspris
1100

374389
A GRANLIND opd 40x60 cm.
Utropspris

374390
RHODIN opp, 45x54 cm.
Utropspris

374391
LITOGRAFI 7/35 HUBER ? 27X36.
Utropspris

374392
BO IRVALL blandteknik 45x56 cm.
Utropspris

374393
KE JÖNSSON "hamnmotiv" opd 50x65 cm.
Utropspris

374394
M DAWSON "Night Mists" tryck 60x73 cm.
Utropspris

374395
JÖRGEN ZETTERQVIST lito 623/750, 48x60 cm.
Utropspris

374396
JF MARTIN "Falu koppargrufva" kopparstick, fuktskador 55x37 cm.
Utropspris

374397
LARS-ÅKE OLSSON "fruktfat" opd 47x55 cm.
Utropspris
1100

374398
A FREEZER op trä 30x40 cm.
Utropspris

364965
AXEL LIND reproduktion (signerad) 36x79, Hav.
Utropspris

364966
AFFISCH Beatles "Yeah Yeah Yeah" tryckt av Bok-Lito Borås, veck 98x69 cm, uppklistrad.
Utropspris

364967
NILS WEDEL, 41x37 cm.
Utropspris
450

364968
KURT LJUNGSTEDT "ung man från Chile" akvarell 33x25 cm.
Utropspris

364969
SPEGEL 1960/70 tal, 102x54 cm.
Utropspris

364970
FRITHIOF BERGLUND opd 55x46 cm, dukskada.
Utropspris

364971
KNIV Iissaki Järvenpää längd 29 cm, bladet rostigt.
Utropspris
275

364972
SKRIVARE HP Photosmart Wireless series - B109, ej bläckpatroner, ej strömsladd, pappersfack saknas.
Utropspris

364973
TAKFOTOGENLAMPA majolika, tulpankupa, höj ock sänkbar.
Utropspris
850

364974
Tofflor strl 39.
Utropspris