Nästa kvalitetsauktion
Första avslut 29/4
Inlämning pågår
Sista inlämningsdag 18/4
 INLÄMNING PÅGÅR

till nästa Kvalitetsauktion

Föregående sida 1 2 3 4 ... 32 33 Nästa sida

374418
SALONGSMATTA Serabend, 325x216 cm, bruksslitage.
Utropspris
3000-4000

374419
SALONGSMATTA Täbriz, Persisk handknuten, 340x234 cm, slitage, smutsig.
Utropspris
700

374420
SALONGSMATTA Kina, modern design, handknuten 290x200 cm, slitage, någon fläck.
Utropspris

374426
Utropspris
1600

374424
Utropspris

374423
Utropspris

374433
Utropspris

374431
SOFFBORD 1900-talets mitt, H 53, B 119, D 59 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris
275

374428
PELARBORD 1 par, 1800-talets andra hälft, i furu, H 70, B 50, D 60 (cm/st) bruksslitage.
Utropspris
275

374429
SPELBORD 1800-tal, björk, H 79, B 99 (cm) slitage, fläckar.
Utropspris

374434
Utropspris

374430
CROSSTRAINER Orbitrek Elite, bruksslitage.
Utropspris

374425
ORGELPALL 18/1900-tal, ek, snurrbar, höj/sänkbar, dia 38 (cm) slitage.
Utropspris

374427
TALLRIKSHYLLA handgjord, signerad Per Krogdal, H 69, B 112 (cm)
Utropspris

374435
Utropspris

373792
GALLERIMATTA Pakistan, handknuten 368x80 cm, slitage.
Utropspris
700

373793
MATTA Bochara, handknuten 180x129 cm, bruksslitage.
Utropspris

373794
MATTA Mehraban, Persisk handknuten, 200x134 cm, bruksslitage.
Utropspris
650

373795
MATTA Kina, modern tillverkning, handknuten 231x171 cm, bruksslitage.
Utropspris

373796
GALLERIMATTA Karadja, Orientalisk handknuten, 330x85 cm, slitage.
Utropspris

373797
MATTA Rölakan, handvävd 199x143 cm, slitage/fläckar.
Utropspris

373798
MATTA Orientalisk handknuten, 204x150 cm, bruksslitage.
Utropspris

373799
MATTA Keshan, Persisk handknuten, 206x135 cm, delvis blekt, fransar saknas.
Utropspris

373800
GALLERIMATTA Kirman, Persisk handknuten, 298x72 cm, bruksslitage.
Utropspris
375

371495
SKOLPLANSCHER 4 st årstiderna bredd 124 cm, slitage/skador.
Utropspris

371496
SKOLPLANSCH 4 st årstiderna bredd 124 cm, slitage/skador.
Utropspris

370356
SKOLPLANSCH By bredd 119 cm, By.
Utropspris

374511
NILS G STENQVIST lito 49x68, Vintergatan.
Utropspris

374512
AXEL BIRKHOLM lito 41x60, Fiskeläge.
Utropspris

374513
RUNE GRÖNJORD lito 45x54, Landskap.
Utropspris

374514
ANDERS CLAUSÉN blandteknik 44x59, Malaga 1953.
Utropspris

374515
NILS G STENQVIST lito 49x29, Silur.
Utropspris

374516
DAVID WIBERG lito 52x55, Landskap.
Utropspris

374517
GÖRAN HAHNE lito HC 55x37, Skärgård.
Utropspris

374518
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR lito 48x63, Stilleben.
Utropspris

374519
ERIK TÖRNING lito 40x50, Bad.
Utropspris

374520
HÅKAN WELIN opp 39x33, Ägg.
Utropspris
275

374521
POSTER 72x57 med ram.
Utropspris

374522
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opp 50x52, Blommor.
Utropspris

374523
AFFISCH "Bandyrör för alla åldrar" 72x53 med ram.
Utropspris