Auktion 17-18/2
BO-Interiör AB Edsvalla
Resterande varulager
Nästa kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Sista inlämningsdag
18 april

NÄSTA KVALITETSAUKTION

Inlämning pågår

Första avslut 28/4 19.00
Visning 21-28/4

Föregående sida 1 2 3 4 ... 26 27 Nästa sida

415651
AVLASTNINGSBORD 1960-tal, teak, H 49, B 70, D 50 (cm) bruksslitage.
Utropspris
375

415643
Utropspris

415644
HALLBYRÅ 1950/60-tal, teak & ek, H 54, B 97, D 33 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris
700

415646
TRÄDGÅRDSMÖBEL 2 fåtöljer med bord, dynor medföljer, längd 180 cm, bruksslitage.
Utropspris

415647
STOLAR 1 par, Renässansstil, 18/1900-tal, ek, rikt skuren dekor, klädda med sammet, bruksslitage.
Utropspris

415649
Utropspris
650

415650
Utropspris

415652
Utropspris

415654
Utropspris

415655
PELARBORD 18/1900-tal, ek, karvsnittsdekor, H 79, B 51, D 44 (cm) mindre slitage.
Utropspris

415657
KAMIN Husqvarna 155, 1900-talets första hälft, emaljerad, H 70, B 40, D 38 (cm) spade medföljer.
Utropspris

415658
KARMSTOL 1900-talets mitt, klädd med konstskinn, bruksslitage.
Utropspris
275

415659
KARMSTOL Rokokostil, 1900-talets mitt, valnöt, skuren dekor, bruksslitage, fläck.
Utropspris

415662
SNURRFÅTÖLJ sent 1900-tal, med fotpall, skinnklädsel, bruksslitage.
Utropspris

413375
Utropspris

414636
REKLAMSPEGEL 83x79 cm.
Utropspris

414637
PAUL RAVNING opd 49x60, Flicka vid flygel.
Utropspris

414638
SVEN-GÖRAN SVENSSON (S G:SON) opd, 60x50, Flirt.
Utropspris

414639
SVEN-GÖRAN SVENSSON (S G:SON) opd, 60x50, Fiskar.
Utropspris

414640
MAJA SJÖBERG opd 46x55, Påskliljor.
Utropspris

414641
FRITZ CARLSSON akvarellerad lito, 16x22, Gamla hamnen.
Utropspris

414642
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd 43x36, Fiskbåtar, sign. Önsäter -49.
Utropspris

414643
KOPPARSTICK 2 st antika 45x55 med ram.
Utropspris

414644
LARS NORRMAN lito 29x41, Vattenkraftverk.
Utropspris

414645
LISBETH EHRENCRONA opd 45x37, Torp i Mårbacken.
Utropspris

414646
OLLE ERIKSSON lito 39x31, Landskap.
Utropspris

414647
OLLE ERIKSSON opd 41x33, Träd.
Utropspris

414648
OLLE ERIKSSON opd 24x33, Vårskymning.
Utropspris

414649
INGER BERGSTRÖM opd 38x46, En vik av Racken.
Utropspris

414650
TOR-IVAR ANDERSSON pastell 28x37, Landskap.
Utropspris

414651
MAJA SJÖBERG opd 26x34, "Blå porten".
Utropspris

414652
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd 26x49, Landskap.
Utropspris

414653
AXEL TALLBERG etsning 37x27, Öldrickaren fläckar.
Utropspris
275

414654
KNUT NORMAN opp 45x53, Kanalmotiv.
Utropspris

414655
HERMAN REYERS gouache 53x33, Bro.
Utropspris

414656
LARS NORRMAN lito 33x54, Vid husväggen.
Utropspris

413346
EFTERRÄTTSSKÅLAR 6 st Johnson Bros.
Utropspris

413347
KAFFEKANNA Turi Design.
Utropspris

413348
PARTI 4 jultomtar, julgran höjd 70 cm och lägre.
Utropspris

413349
TOMTAR 6 st olika material höjd 40 cm och lägre.
Utropspris