Föregående sida 1 2 ... 24 25 26 27 28 29 Nästa sida

389539
BESTICK nysilver 4x6.
Utropspris

389540
PARTI bestick m.m. i nysilver.
Utropspris

389541
PARTI filmkameror m.m.
Utropspris

389581
BORDSLAMPOR paret total höjd ca 80 cm.
Utropspris

389582
TV Samsung 32 tum med fjärrkontroll.
Utropspris

389583
KAFFEKOKARE rostfri design Sigvard Bernadotte.
Utropspris

389584
KRISTALLSKÅL höjd 20 cm, diameter 19 cm, obetydligt nagg.
Utropspris

389585
LEJON Erik Höglund längd 26 cm.
Utropspris

389586
KOPPARFLASKA höjd 32 cm, lock saknas.
Utropspris

389587
TEKANNA Gefle Vinranka.
Utropspris

389588
AMPEL keramik Pentik Finland diameter 13 cm.
Utropspris

389589
TALLRIK design Josef Frank för Svenskt Tenn 23x30 cm.
Utropspris

389590
JUBILEUMSTALLRIKAR 4 st Rörstrand Hjalmar Branting, Konungamötet, Pansarbåten och Landstormen.
Utropspris

389591
FILT Tidstrand design Viola Gråsten.
Utropspris

389579
PIGTITTARE höjd 74 cm, knopp till en låda saknas.
Utropspris

389580
VÄGGKLOCKA ek, jugend 70 cm.
Utropspris

389711
MANGELKORG längd 77 cm.
Utropspris

389712
CEMENTOMRÖRARE Parkside.
Utropspris

389433
PIGTITTARE höjd 86 cm.
Utropspris

389434
HYLLA teak 52x52 cm.
Utropspris

389726
TRÄLÅDA Explosiv vara Nitroglycerin aktiebolaget Stockholm, 32x44x53 cm.
Utropspris

389727
BADRUMSSKÅP 52x65 cm.
Utropspris

389421
SPEGEL 120x60 cm.
Utropspris

389422
SPEGEL 97x39 cm.
Utropspris

389465
SPEGEL antik 136x59 cm.
Utropspris

389578
PARAPLY/KÄPPSTÄLL gjutjärn höjd 64 cm.
Utropspris

389714
POSTLÅDA på stolpe, låsbar.
Utropspris

389713
MANGELKORG längd 1 m, mindre skador.
Utropspris

389470
STEREOANLÄGGNING Yamaha med högtalare Orca höjd 81 cm, slitage/skavmärken.
Utropspris

389500
DAMPÄLS mink.
Utropspris

389501
DAMKAPPA Pierre Salomon strl 38.
Utropspris

384966
BARNSTOL höjd 60 cm.
Utropspris

389628
Utropspris
1500-2000

389630
Utropspris

389631
HERRCYKEL Crescent, 3 växlar, 27" hjul, bruksslitage, låst ej nyckel, däck/slang ej kontrollerade.
Utropspris

389632
BLOMLÅDA 1900-talets mitt, smide, H 65 B 56 D 24 (cm) slitage, korrosion.
Utropspris

389633
SKÅP 1900-talets första hälft, ådringsmålat, H 61 B 44 D 34 (cm) slitage, nyckel saknas.
Utropspris

389634
KISTA Allmoge 1800-tal, H 29, B 72, D 47 (cm) slitage/sprickor, nyckel saknas.
Utropspris

389635
Utropspris

389642
GOLVUR Allmoge, 17/1800-tal, i furu, höjd 208 cm, slitage, bakben saknas.
Utropspris