Föregående sida 1 2 ... 25 26 27 28 29 Nästa sida

389644
Utropspris

389653
Utropspris

389655
VITRINSKÅP Modern tillverkning, belysning, H 189 B 43 D 41 (cm) bruksslitage, transformator saknas.
Utropspris

389640
Utropspris

389636
GOLVLAMPA Luxus, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd 142 cm, bruksslitage, innerkupan med skada.
Utropspris

389646
KARMSTOLAR 1 par, 1940-tal, stomme i alm, skavmärken, klädselskador/fläckar.
Utropspris

389654
Utropspris

389658
SNURRFÅTÖLJ med fotpall, ställbar, stomme i bok, skinnklädsel, extra pall medföljer, slitage.
Utropspris

389656
ROLLATOR "Carl-Oskar", hopfällbar, mindre bruksslitage.
Utropspris

389643
GOLVUR 1900-talets andra hälft, höjd 187 cm, bruksslitage.
Utropspris

389639
Utropspris
1500

389629
STOL Carl Malmsten "Lilla Åland" 1900-talets andra hälft, björk, bruksslitage.
Utropspris
375

389637
GOLVLAMPA "Ivar" 1900-talets andra hälft, höjd 134 cm, slitage.
Utropspris

389638
DAMCYKEL DBS Spesial, 1960-tal, 26" hjul, slitage.
Utropspris

389641
Utropspris

389645
Utropspris

389647
BARNCYKEL 1900-talets andra hälft, limpsadel, 3 växlar, slitage.
Utropspris

389648
HERRCYKEL Monark Ultra Lyx, 60-tal, 26" hjul, ramlås med nyckel, bruksslitage.
Utropspris

389649
MINICYKEL Crescent 1900-talets andra hälft, 20" hjul, slitage, däck/slang ej kontrollerade.
Utropspris

389650
BARNCYKEL Crescent, limpsadel, 16" hjul, slitage.
Utropspris

389651
Utropspris

389652
STOLAR 5 st, Fransk Rokokostil, 18/1900-tal, valnöt, skuren dekor, bruksslitage.
Utropspris

389657
PALL "Stool 60", Alvar Aalto, H 44 Dia 35 (cm) slitage/skavmärken.
Utropspris

389378
ROLF NIELSEN opd 85x100 cm.
Utropspris

389379
SPEGEL 18/1900 tal 90x43 cm.
Utropspris

389380
BENGT OLSON litografi, 39x55 cm.
Utropspris

389381
BENGT OLSON litografi, 53x40 cm.
Utropspris

389382
BENGT OLSON litografi, 42x53 cm.
Utropspris

389383
BROR LINDH osignerad, opd, krackelyrer, 38x55 cm.
Utropspris
2000

389384
EVA OLSSON "in i skuggan" akvarell, 52x53 cm.
Utropspris

389385
LARS LERIN affisch 48x68 cm.
Utropspris

389386
CARL-IVAR ÖFVERBECK opd 45x65 cm.
Utropspris

389387
NIKLAS ENGVALL opp, sign a tergo, 43x64 cm.
Utropspris

389388
STIG OLSON blyertsteckning, 56x50 cm.
Utropspris

389389
LOUIS BASTIN färgetsning, 24x32 cm.
Utropspris

389390
L WALIN-COLLINDER akvarell, 44x37 cm.
Utropspris

389391
OLJETRYCK 18/1900 tal "Premier Chapitre" 59x77 cm.
Utropspris

389731
FIGURIN Lladro höjd 29 cm.
Utropspris

389732
PARTI sameslöjd tenn längd 22 cm och mindre.
Utropspris

389733
UGGLOR 2 st Lalique höjd 6/9 cm.
Utropspris