Föregående sida 1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 Nästa sida

435746
SYMASKIN Singer.
Utropspris

435747
SPARKLÅDA längd 80 cm, skador.
Utropspris

435798
MANDOLIN längd 60 cm.
Utropspris

435799
MANDOLIN i låda längd ca 60 cm, lådan med skador.
Utropspris

435800
DOCKVAGN Emmaljunga.
Utropspris

435900
SKOLKARTA Nordens Berggrund bredd 99 cm, bruksslitage.
Utropspris

435901
SKOLKARTA Nordamerika relief, vegetation, odling, bredd 86 cm, bruksslitage.
Utropspris

435902
TRASMATTOR 2 st bredd 78 cm.
Utropspris

435950
MANGELKORG ca 80 cm.
Utropspris

435951
KUDDAR 2+4, ca 40x40 cm.
Utropspris

435928
KÄPPSTÄLL omgjord smörkärna 77 cm.
Utropspris

435929
SPEGEL 100x60 cm.
Utropspris

435930
MANGELKORG längd ca 80 cm.
Utropspris

435931
SPEGEL 46x62 cm.
Utropspris

435642
SPEGEL K-J stil, 1800 tal, Mahogny, h 130 cm.
Utropspris

435966
SPEGEL 71x50 cm.
Utropspris

435967
GOLVURNA ostindisk höjd 60 cm.
Utropspris

435579
Utropspris

433993
SILVERRING.
Utropspris

433994
VIKTSATS mässing.
Utropspris

433995
SPALJÉ 3-delad, flätad i rotting, H 155, B 46+46+46 (cm) bruksslitage.
Utropspris

435861
BLOMBORD 1900-talets andra hälft, valnöt, H 43, B 141, D 45 (cm) bruksslitage, fläck, solblekt.
Utropspris

435864
Utropspris

435868
Utropspris

435870
VITRINSKÅP 1900-talets andra hälft, H 190, B 85, D 44 (cm) slitage, skavmärken.
Utropspris

435875
GOLVLAMPA MAE - Möller Armatur Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, höjd 144 cm, bruksslitage.
Utropspris

435876
Utropspris

435877
BARNSTOL Stokke "Tripp Trapp" slitage, bygel saknas.
Utropspris

435878
RÖKBORD Tidigt 1900-tal, bricka i koppar, H 60, Dia 60 (cm) skavmärken, ostabilt.
Utropspris

435879
STEGPALL 1900-talets andra hälft, kromade stålrör & plast, höjd 60 cm.
Utropspris

435883
SPEGELBYRÅ Jugend tidigt 1900-tal, ek, H 81/177, B 100, D 51 (cm) slitage, fläckar.
Utropspris

436103
BORDSUPPSATS skål + 2 ljusstakar höjd 20/25 cm.
Utropspris

436104
SERVISDELAR 1+4+4, Rörstrand Koka brun, diameter 24 cm.
Utropspris

436105
KRISTALL 3 delar Wärff Kosta, diameter 12/17/17 cm.
Utropspris

436106
KAFFEKOPPAR 6 st med fat, Rörstrand Ostindia.
Utropspris

436107
FIGURIN Rörstrand, höjd med sockel 26 cm.
Utropspris

436108
HERRARMBANDSUR Curren.
Utropspris

436109
HERRARMBANDSUR Casio.
Utropspris

436110
HERRARMBANDSUR.
Utropspris

436111
MYNT set 1000 Kronor 1995 i guld + 200 Kronor 1995 i silver.
Utropspris