Föregående sida 1 2 ... 29 30 31 32 Nästa sida

412142
KRYDDBURKAR 12 st, Svaneholm, h 10 cm, ströare 2 st.
Utropspris

412143
SKÅLAR 6 st Rörstrand Gunnar Nylund.
Utropspris

412144
SOCKER & GRÄDDE samt kakfat, Kunglig Dansk "blå blomst", nagg på fatet.
Utropspris

412145
UNIKABOX l 35 cm.
Utropspris

412146
STATYETT porslin, h 55 cm.
Utropspris

412147
KAFFESERVIS Rosenthal "Pompadour" 18+18+13 st.
Utropspris

412148
PARTI KRISTALLFÖREMÅL.
Utropspris

412149
LEKSAKSBIL trä, skrin 2 st m.m.
Utropspris

411824
CITYBIKE Kynast, 21 växlar, 26" hjul, mindre bruksslitage.
Utropspris

412416
JAKTTROFÉ rådjurshuvud, hornen skadade/lagade.
Utropspris

412216
FIOL med stråke i låda, skador.
Utropspris

411825
SMYCKESSKRIN ostindiskt 8x20x30 cm.
Utropspris

411826
PARTI träfigurer (stora gubben med limmad fot),ljusstake.
Utropspris

411827
ARNE KILSBY "ny väg" opd, 41x55 cm.
Utropspris

411828
MAJA SJÖBERG opd, 50x61 cm.
Utropspris

411829
PARTI fönsterlampa + 3 amplar Gerd Wahlström Sillerud.
Utropspris

411830
TAKLAMPA Halogen Ceiling light, h 100 cm.
Utropspris