Föregående sida 1 2 3 4 5 ... 22 23 Nästa sida

429531
Utropspris
650

429532
Utropspris

429533
Utropspris
1100

429534
Utropspris

429535
Utropspris

429536
Utropspris

429537
Utropspris

429538
Utropspris

429539
Utropspris

429540
Utropspris

429541
STOLAR 1 par, Nyrenässans, sent 1800-tal, bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)
Utropspris

429542
Utropspris

429543
Utropspris

429544
Utropspris

429545
HÄNGSKÅP Norge, Sent 1900-tal, H 97, B 104, D 26 (cm) bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)
Utropspris

429546
Utropspris

429547
SPEGEL järnram från Aspa Bruk, H 120, B 180 (cm) bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)
Utropspris

429548
KISTA 18/1900-tal, H 59, B 105, D 60 (cm) slitage, nyckel saknas. (Visning i nedre hall 20-21/6)
Utropspris

429549
Utropspris

429550
Utropspris

429551
ELMANGEL Wascator, längd 73, mangelbredd 60 (cm) bruksslitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)
Utropspris

429552
BÄNK Allmoge, antik, H 28, L 103 (cm) slitage. (Visning i nedre hall 20-21/6)
Utropspris

429966
PETER NYBORG opd 80x59, "Three golden mountains".
Utropspris
1500
450

430023
PARTI vykort.
Utropspris

430024
PARFYMFLAKONGER 2 st höjd 9/10 cm.
Utropspris

430025
PARTI diverse mynt.
Utropspris

430026
VINGLAS 8 st höjd 25 cm.
Utropspris

430027
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

430028
KRISTALLKARAFFER 2 st höjd ca 35 cm.
Utropspris

430029
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

430030
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

430031
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

430032
MATTA handknuten, 61x96 cm, slitna fransar.
Utropspris

430033
MATTA handknuten 64x114, bruksslitage.
Utropspris

429852
KUVERTTALLRIKAR 12 st, stpl Tenn, d 26.5 cm.
Utropspris

429853
PARTI ÖRNGOTT.
Utropspris

429854
MATSALSDUKAR 5 st, linne.
Utropspris

429855
MATSALSDUKAR 3 st.
Utropspris

429856
MATSALSDUKAR 3 st.
Utropspris

429857
PARTI LAKAN.
Utropspris