Föregående sida 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 27 Nästa sida

432613
LJUSLAMPETTER 3 st ca 30 cm.
Utropspris

432614
PARTI karott, såsskålar m.m. i nysilver.
Utropspris

432615
VARMLUFTFLÄKT Vittsjö.
Utropspris

432616
KOPPARBALJA längd 43 cm.
Utropspris

432617
KOPPARBALJA längd 45 cm.
Utropspris

432618
TRIMMER Bosch.
Utropspris

432619
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

432507
FÅTÖLJER paret skinn, slitage, en med defekt rem.
Utropspris

432508
GRÄSKLIPPARE Jonsered 4000, bruksslitage.
Utropspris

432509
STOLAR 6 st Norge, konstskinn, skavmärken, bruksslitage.
Utropspris

432510
PINNSTOLAR 4 st, bruksslitage.
Utropspris

432511
Utropspris

432512
GOLVLAMPA mässing höjd 150 cm.
Utropspris

432513
GÄSTSÄNGAR 2 st med madrasser, bruksslitage.
Utropspris

432514
ARBETSSTOLAR 2 st Form och Miljö, reglerbar höjd, plywood / stålrör, bruksslitage.
Utropspris

432515
KOFFERT 51x60x92 cm, slitage/skador.
Utropspris

432516
BLOMBORD rotting med råglasskiva höjd 60 cm, längd 97 cm.
Utropspris

432517
HYLLA rikt skuren höjd 88 cm, bredd 69 cm, djup 20 cm, bruksslitage.
Utropspris

432518
FÅTÖLJER 3 st brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm, total höjd 70 cm, slitage/skavmärken.
Utropspris

432519
BARGLOB rikt dekorerad med stjärnbilder 95 cm, diameter 68 cm, bruksslitage.
Utropspris
1000-2000

432520
UTEMÖBEL teak, 2 stolar med dynor, bord diameter 60 cm, höjd 55 cm, bruksslitage.
Utropspris

432521
TAVELSTAFFLI Bonfil, oanvänt i kartong, höjd 198 cm.
Utropspris

432522
Utropspris

432523
Utropspris

432524
UTDRAGSSÄNG för barn, allmoge, målad, längd ihopskjuten 106 cm, madrassbredd 64 cm.
Utropspris

432525
SATSBORD 3 delar, höjd 44/51/58 cm, det största 35x55 cm, bruksslitage.
Utropspris

432526
PALL snurrbar höjd 52 cm, diameter 55 cm, mindre fläckar.
Utropspris

432527
SOFFA svart skinn, tvåsits längd 131 cm, sitthöjd 40 cm, djup 72 cm, bruksslitage.
Utropspris

432528
SOFFA svart skinn, tresits längd 187cm, sitthöjd 40 cm, djup 72 cm, bruksslitage.
Utropspris

432529
TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttetyp, soffa, bord + 2 stolar, bruksslitage.
Utropspris

432530
SOFFBORD med marmorskiva höjd 50 cm, skivan 50x110 cm, skivan med avslag i ett hörn, skavmärken.
Utropspris

432531
Utropspris

432532
KYL- OCH MÄTAPPARAT Certus höjd 53 cm, längd 64 cm, djup 27 cm, ej komplett.
Utropspris

432533
BYRÅ gustaviansk stil med stenskiva höjd 75 cm, bredd 92 cm, djup 42 cm.
Utropspris
1000-2000

432534
HANDDUKSHYLLA längd 103 cm, bruksslitage.
Utropspris

432535
BOKHYLLA mahognyfanerad höjd 154 cm, bredd 120 cm, djup 27 cm, slitage/skavmärken.
Utropspris

432536
Utropspris
275

432537
BYRÅ fanerad med teak, 4 lådor, höjd 83 cm, bredd 72 cm, djup 37 cm, slitage/repor/skavmärken.
Utropspris

432538
KISTA på benställning höjd 60 cm, färgskav, nyckel saknas.
Utropspris

432539
Utropspris