Föregående sida 1 2 3 4 5 6 ... 24 25 Nästa sida

435722
BORDSUR längd 37 cm.
Utropspris

435723
PARTI jultallrikar Rörstrand.
Utropspris

435724
SCHATULL med diverse bestick, omfattande skador.
Utropspris

435725
KONSTGLASFAT Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, diameter ca 40 cm.
Utropspris

435726
BÖCKER diverse.
Utropspris

435727
PARTI 4 modelljärnvägsvagnar, lykta Bosch.
Utropspris

435728
BÅLSKÅL Iittala Kekkerit, höjd 18 cm, diameter 20 cm.
Utropspris

435729
ÅNGMASKIN.
Utropspris

433987
DOCKA längd 65 cm.
Utropspris

433990
SPEGEL Arvikakeramik, osign, d 35 cm.
Utropspris

435178
SALONGSBORD tidigt 1900-tal, vitmålat, H 63, Dia 77 (cm) slitage, färgsläpp.
Utropspris

435801
SIDEBOARD Selva, Gustaviansk stil, modern tillverkning, H 82, B 182, D 49 (cm) slitage, lacksläpp.
Utropspris
650

435802
Utropspris
1050

435803
Utropspris

435804
BARNCYKEL Kayoba, 16" hjul, stödhjul, mindre bruksslitage.
Utropspris

435805
DAMCYKEL Cykelfabriken Fram - Uppsala, 1960-tal, 26" hjul, bruksslitage.
Utropspris

435806
STOL Allmoge 1800-tal, slitage, ostabil.
Utropspris

435807
STOL Allmoge 17/1800-tal, slitage, ostabil.
Utropspris

435808
ETAGEBORD 18/1900-tal, valnöt & björk, H 76, B 40, D 34 (cm) bruksslitage.
Utropspris

435809
Utropspris
1700

435810
Utropspris
1050

435811
HERRBETJÄNT Fr Brevettato - Italien 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm, bruksslitage.
Utropspris

435812
Utropspris
450

435813
PELARBORD 18/1900-tal, valnöt, H 75, Dia 41 (cm) bruksslitage.
Utropspris

435814
BARN/SKOLSTOLAR plast & stålrör, höjd 33/56 cm, slitage, skavmärken.
Utropspris

435815
PALLAR 2 st, 1900-talets mitt, något olika, höjd ca 45 cm/st, slitage.
Utropspris

435816
STEGPALLAR 2 st, 1 med hjul, höjd 43 & 59 cm, slitage.
Utropspris

435817
BLOMBORD 1900-talets andra hälft, smide, glasskivor, H 63, B 87, D 40 (cm) glasskivor med kantnagg.
Utropspris

435818
FOTPALL 1900-talets mitt, H 45, L 55 (cm) bruksslitage.
Utropspris

435819
PELARBORD Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, H 53, Dia 36 (cm) bruksslitage.
Utropspris

435820
KARMSTOLAR 7 st, 1900-talets andra hälft, Andy Thornton - England, böjträ, slitage, skavmärken.
Utropspris
1100

435821
PALLAR 2 st, 1900-talets mitt, höjd 44/65 cm, slitage.
Utropspris

431938
SPEGEL 52x44 cm, skavmärken.
Utropspris

431939
TAKLAMPA 28 cm exklusive kedja.
Utropspris

434150
KOSTYM Bertonis strl 56, nypris 2600 kr.
Utropspris

434720
DAMPÄLS persian.
Utropspris

435903
PARTI kavaj lin strl XL, vändbar, design: Pia Bergfjord, byxor i lin strl 44.
Utropspris
275

435904
PARTI blus i lin "Klädd i konst". Olars Ulla Free siza, blus UNO Free size, linne UNO.
Utropspris

435905
PARTI kläder i lin 2 st tunikor, 1 kofta, strl XL.
Utropspris

435906
PARTI Gudrun Sjöden, jacka (ny) strl L, blus omlott-modell, strl XL.
Utropspris