Föregående sida 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 Nästa sida

429858
PARTI LINNE.
Utropspris

429859
TENNSKÅL MED HÄNKLAR, stpl, antik, d 27 cm.
Utropspris

429860
TENNFAT stpl, d 51 cm.
Utropspris

429861
MATSALSDUK broderad, 250x160 cm.
Utropspris

429862
MATSALSDUK broderad, ca 280x160 cm.
Utropspris

429863
SERVERINGSBRICKA Mässing, stpl Lars Holmström Arvika, ngn repa, l 58 cm.
Utropspris

429864
BRICKA plåt, 1800 tal, senare bemålad, l 62 cm.
Utropspris

430001
GOLVLJUSSTAKE smide höjd ca 80 cm.
Utropspris

430002
DAMMSUGARE Miehle Complete C2, Black Edition EcoLine.
Utropspris

430003
SPEGEL mått utfälld ca 65x65 cm.
Utropspris

430004
HÖGTALARE Andersson till iPhone, höjd 110 cm.
Utropspris

430005
BRYGGERIBACK i trä, Åbro.
Utropspris

430006
SALTKAR 2 st, kristall med lock i silver och emalj, Norge, höjd 4.5 cm.
Utropspris

430007
BORDSLAMPA höjd 65 cm.
Utropspris

430008
MYNSTKÅP Lembit med diverse mynt.
Utropspris

430009
ALBUM med svenska mynt 1600-tal och framåt.
Utropspris
1250

430010
MYNT 1-ke 1942, årtal under bild.
Utropspris
375

430011
MYNT 1835, diameter 4 cm.
Utropspris

430012
MYNT 1 cent USA felpräglad (årtal syns inte).
Utropspris

430013
MYNT albumblad med diverse.
Utropspris

430014
MYNT albumblad med diverse.
Utropspris

430015
PARTI brickor m.m. i nysilver.
Utropspris

430016
SILVERBESTICK total vikt 162 g.
Utropspris

430017
PARTI diverse mynt.
Utropspris

430018
FRIMÄRKSSAMLING.
Utropspris
275

430019
PARTI diverse mynt m.m.
Utropspris

430020
PARTI diverse mynt m.m.
Utropspris

430021
BRASSTÄLL mässing 3 delar + upphängningskrok.
Utropspris

430022
MYNT 3 st album med norska mynt.
Utropspris
650

430106
SALONGSMATTA Täbriz, Persisk handknuten, 299x198 cm, bruksslitage.
Utropspris
750

430107
SALONGSMATTA Kashmir, Indien, handknuten, 275x186 cm, bruksslitage.
Utropspris
1500-2000
375

430108
MATTA Rölakan, signerad IS - Ingegerd Silow, handvävd, 205x138 cm, bruksslitage.
Utropspris

430109
MATTA Bochara, handknuten, 205x81 cm, 1 ände med skada.
Utropspris

430110
MATTA Maskinknuten, Orientaliskt mönster, 221x169 cm, bruksslitage, fransar saknas.
Utropspris

430111
MATTA Esfahan, Persisk handknuten, figural med djurmotiv, 235x143 cm, slitage, fläckar.
Utropspris
700

430112
MATTA Bochara, handknuten, 181x125 cm, bruksslitage, något ojämn storlek.
Utropspris

430113
MATTA Kelimtyp, handvävd, 211x78 cm, bruksslitage.
Utropspris

430114
MATTA Handvävd, 150x103 cm, bruksslitage.
Utropspris

430115
MATTA Bochara, handknuten, 98x66 cm, bruksslitage.
Utropspris

430116
MATTA Bochara, handknuten, 145x96 cm, mindre bruksslitage.
Utropspris