Föregående sida 1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 31 32 Nästa sida

438708
KRUS J Cockburn & Campbell Edinburgh, h 40 cm.
Utropspris

438709
STARTKABLAR, dunkar 2 st.
Utropspris

438777
PARTI LAMPOR Markslöjd.
Utropspris

438778
PARTI GJUTJÄRN bla våffeljärn.
Utropspris

438779
SMÖRKÄRNA, besman m.m.
Utropspris

438780
SKRIVBORDSLAMPA + globlampa.
Utropspris

438781
TAKLAMPA Jugend, koppar och kristall, d 44 cm, litet glas defekt samt ett saknas.
Utropspris

438782
RACKET 2 st.
Utropspris

438783
BRANDMUNSTYCKEN 3 st + kopplingar.
Utropspris

438784
VÄGGUR h 58 cm.
Utropspris

438785
PARTI RAMAR.
Utropspris

438786
FÖRSTÄRKARE Sony.
Utropspris

439323
Utropspris

439326
SOFFA Rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor, längd 165 cm, slitage/skavmärken.
Utropspris

439329
Utropspris

439324
Utropspris

439325
FÅTÖLJER 1 Par, Rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor, bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

439331
Utropspris

439332
Utropspris

439337
Utropspris

439338
Utropspris

439339
Utropspris

439340
VITRINSKÅP Ikea, Modern tillverkning, rödlaserad furu, H 132, B 110, D 51 (cm)
Utropspris

439336
BYRÅ 1950/60-tal, teak, H 51, B 40, D 32 (cm) mindre slitage.
Utropspris

439347
Utropspris

439348
KANAPÉ 1800-talets andra hälft, längd 205 cm, mindre slitage.
Utropspris
1500-2000

439333
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER 2 st, 1 barnmodell, stålrör, flätad plastklädsel, bruksslitage.
Utropspris

438787
KAFFEAUTOMAT Siemens.
Utropspris

438788
CHIMES Meinl.
Utropspris

438789
SPC värdefack 2 st.
Utropspris

438790
BÄNKVEDSPIS Husqvarna Patent , no 3, l 45 cm.
Utropspris

439261
PIGTITTARE höjd 71 cm.
Utropspris

439262
TOMTE höjd 51 cm, färgskav.
Utropspris

439263
JULDEKORATIONER 2 st, höjd 72/74 cm.
Utropspris

439264
JAC EDGREN tryck Auktion, 22x45 med ram.
Utropspris

439265
SKYLT med belysning, Damfrisering, längd 41 cm, skavmärken.
Utropspris

439266
PARTI keramikfat, ljusstake, tennföremål.
Utropspris

439267
PLÅTBRICKOR 7 st, 32x41 cm och mindre, skavmärken/repor.
Utropspris
275

439268
PARTI glasburk "Ernst", 2 ljusstakar, kötthacka, ljusgrotta Iittala, barnstrykjärn.
Utropspris

439269
VERKTYGSVÄSKA med diverse verktyg, 15x34x46 cm.
Utropspris