Föregående sida 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 31 32 Nästa sida

439270
KASSASKRIN plåt, 12x28x35 cm.
Utropspris

439271
PARTI leksaker m.m.
Utropspris

437732
PARTI diverse udda servisporslin.
Utropspris

438710
SKRIN antikt, l 45 cm.
Utropspris

439327
SPARK/KÄLKE 18/1900-tal, längd 220 cm, slitage.
Utropspris

439328
SPARK/KÄLKE 18/1900-tal, skuren dekor, längd 180 cm, slitage.
Utropspris

439330
BORD 1900-talets andra hälft, njurformat, i plast, H 48, B 75, D 45 (cm) skavmärken, spricka.
Utropspris

439334
STOL Modern tillverkning, kromade stålrör, formpressad sits, mindre bruksslitage.
Utropspris

439335
TRÄDGÅRDSBORD Modern tillverkning, metall, glasskiva, H 72, Dia 61 (cm) bruksslitage.
Utropspris

439341
SKOTTKÄRRA skopa 91x68 cm, slitage.
Utropspris

439342
Utropspris

439343
GRÄSKLIPPARE Stiga Variospeed, självgående, ej funktionstestad, motor går runt.
Utropspris

439344
ÅKGRÄSKLIPPARE Husqvarna Rider 820, 8 hk, löst klippaggregat, ej funktionstestad.
Utropspris

439345
STOLAR 1 par, Nyrokoko 1800-talets andra hälft, björk & valnöt, skuren dekor, bruksslitage.
Utropspris

439346
PELARBORD 1800-talets andra hälft, björk & valnöt, H 77, Dia 50 (cm) bruksslitage.
Utropspris

439272
MATSERVIS Rörstrand "Carmencita" 64 delar, några delar med skador bl.a. terrinens lock.
Utropspris

439273
VAS Rörstrand Bertil Vallien, höjd 22 cm.
Utropspris

439274
BORDSSPEGEL gjutjärn, höjd 43 cm.
Utropspris

439275
KAFFEMASKIN Coffee Gaggia.
Utropspris

439276
HJÄLM M.Robert, strl XL
Utropspris

439277
TRÄSKULPTUR "Avskedet" höjd 33 cm, längd 35 cm, signerad K.Wideen 1957.
Utropspris

439278
PARTI kaffeporslin, assietter m.m.
Utropspris

439279
BRICKA längd 74 cm, ett handtagsfäste löst.
Utropspris

439280
ELKABEL längd 35 m.
Utropspris

439281
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

439407
TAKLAMPA höjd 60 cm.
Utropspris

439408
TAKLAMPA trä, diameter 50 cm.
Utropspris

439409
TAKLAMPA fotogenmodell, kupan skadad, prismor saknas.
Utropspris

439410
TAKLAMPA höjd 45 cm.
Utropspris

439411
TAKLAMPA diameter 36 cm, några prismor saknas.
Utropspris

437733
SKED Silver, antik, l 17.5 cm.
Utropspris

439901
Utropspris

439902
HÖRNSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 180, B 88, D 57 (cm) bruksslitage.
Utropspris

439903
LAMPFOT porslin, ostindisk, höjd med lamphållare 26 cm.
Utropspris

439904
KAFFESKEDAR 12 st silver, Hagamodellen, längd 11 cm.
Utropspris

439905
GAFFLAR 6 st silver, Hagamodellen, längd 15 cm, total vikt 157 g.
Utropspris

439906
SKEDAR 6 st silver, Hagamodellen, längd 19 cm, total vikt 229 g.
Utropspris

439446
KAFFESERVISDELAR Gustavsberg Florett.
Utropspris

439447
PARTI keramik Rörstrand Drejargruppen, Tilgmans.
Utropspris

439448
KAROTT med lock, Gustavsberg Berså, Stig Lindberg, längd 20 cm.
Utropspris
1250