NR: 369353 SALONGSMATTA Meshed, handknuten, signerad, semiantik, 385x297 cm, proveniens herrgård Trollhättan.
Mattor,Textilier

Utropspris
12000-15000

4800

182235 2017-09-13 21:01:25 4800
102857 2017-09-13 21:00:09 4700
182859 2017-09-13 20:58:14 4600
102857 2017-09-13 20:59:39 4600
182235 2017-09-13 20:56:40 4400
182859 2017-09-13 20:56:44 4400
91433 2017-09-13 20:54:30 4300
182859 2017-09-13 20:54:38 4300
182235 2017-09-13 20:54:47 4300
182235 2017-09-13 20:53:55 4200
182859 2017-09-13 20:54:10 4200
182859 2017-09-13 20:52:43 4100
182235 2017-09-13 20:52:48 4100
91433 2017-09-13 20:51:04 4000
182859 2017-09-13 20:50:49 3900
182235 2017-09-13 20:50:14 3800
182859 2017-09-13 20:47:15 3700
98576 2017-09-13 20:40:10 3600
182859 2017-09-13 20:38:49 3500
98576 2017-09-13 20:39:12 3500
98576 2017-09-13 20:38:57 3300
182235 2017-09-13 20:09:53 3200
98576 2017-09-13 19:59:31 3100
182859 2017-09-13 19:36:57 3000
98576 2017-09-13 19:30:58 2900
182859 2017-09-13 13:01:20 2800
98576 2017-09-13 19:30:46 2700
91433 2017-09-12 20:31:55 2500
170561 2017-09-12 16:35:12 2400
98576 2017-09-11 10:34:03 2300
91433 2017-09-10 16:47:40 2200
98576 2017-09-06 16:14:44 2100
99191 2017-09-06 15:42:25 2000
98576 2017-09-06 16:14:34 2000
98576 2017-09-06 16:14:20 1900
98576 2017-09-06 16:14:14 1800
98576 2017-09-06 16:14:08 1700
98576 2017-09-06 16:14:00 1600
98576 2017-09-06 16:13:53 1500
98576 2017-09-06 16:13:42 1400
98576 2017-09-06 16:13:36 1300
98576 2017-09-03 15:39:00 1200
182089 2017-09-02 19:39:55 1150
98576 2017-09-03 15:38:45 1150
13207 2017-09-01 22:52:12 1050
182089 2017-09-02 19:39:34 1000
180823 2017-09-02 17:58:47 900
102857 2017-09-02 17:31:33 800
92852 2017-09-02 17:19:45 375
93522 2017-09-02 11:17:07 325