NR: 384943 BYRÅ 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, H 70, B 75, D 37 (cm) slitage/fläckar, nyckel saknas.

Utropspris

175143 2017-06-19 19:23:53 60
179052 2017-06-13 22:19:32 50