NR: 388017 SIDEBORD Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Tingströms "TV 604" 1960-tal, teak, H 40, B 100, D 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris

177198 2017-06-19 18:58:51 225
181860 2017-06-18 12:54:48 200
177198 2017-06-17 22:01:31 125
181860 2017-06-18 12:54:29 100
92042 2017-06-16 19:24:45 50