NR: 388023 CLUBFÅTÖLJ 1900-talets första hälft, läderklädsel, bruksslitage, släppt söm, extra läder medföljer.

Utropspris

180088 2017-06-19 19:01:26 325
170919 2017-06-19 16:03:30 300
180088 2017-06-19 19:01:20 300
180088 2017-06-19 19:01:14 250
180088 2017-06-19 19:01:05 125
180088 2017-06-19 19:01:00 90
180088 2017-06-19 19:00:55 70
90564 2017-06-14 11:16:36 50