NR: 388024 SOFFBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, utdragbara skivor, H 59, Skiva 35+95+35 x 61 (cm) nedslipat, bruksslitage.

Utropspris

94118 2017-06-19 15:43:16 60
102364 2017-06-16 18:51:01 50