NR: 388028 UTDRAGSSÄNG 1800-talets andra hälft, ådringsmålad, skuret krön, längd 197 cm, slitage, 1 armstöd med avslag, smutsig.

Utropspris

700

176261 2017-06-19 18:52:11 700
94579 2017-06-19 17:58:18 650
94579 2017-06-18 07:43:50 550
176261 2017-06-19 18:51:58 550
176261 2017-06-19 18:51:41 425
176000 2017-06-19 18:30:33 300
176000 2017-06-19 08:11:24 90
91189 2017-06-16 23:35:07 70
178232 2017-06-16 11:27:45 60
178973 2017-06-13 19:11:44 50