NR: 388029 MATSALSGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, 4 stolar, bord H 74, B 140, D 100 (cm) 2 iläggsskivor 49 cm/st, skavmärken, någon ostabil stol.

Utropspris

182051 2017-06-19 17:17:47 250
182552 2017-06-17 21:53:07 225
181734 2017-06-14 20:34:37 200
182552 2017-06-17 21:53:02 175
182552 2017-06-17 21:52:52 125
182552 2017-06-17 21:52:47 90
182552 2017-06-17 21:52:42 70
182051 2017-06-13 21:23:06 50