NR: 388030 MATSALSGRUPP Carl Malmsten "Calmare Nyckel" ek, 8 stolar, bord H 72, B 165, D 90 (cm) 2 utdragsskivor 68 cm/st, bruksslitage, några ostabila stolar, beninfästningar på bordet med sprickor/lagningar.

Utropspris
4000-6000

1550

94118 2017-06-19 19:15:32 1550
173265 2017-06-19 19:19:10 1500
173265 2017-06-19 19:16:33 1300
173265 2017-06-19 19:16:26 1200
173265 2017-06-19 19:15:01 1050
94118 2017-06-19 15:44:26 1000
173265 2017-06-19 16:20:58 850
173265 2017-06-19 07:28:57 550
171416 2017-06-13 20:26:48 500
181659 2017-06-18 17:36:42 100
182051 2017-06-17 13:57:28 80
91189 2017-06-16 23:37:14 60