NR: 388046 SOFFA 1900/2000-tal, röd skinnklädsel, längd 140 cm, bruksslitage.

Utropspris

169078 2017-06-13 22:31:37 175
180088 2017-06-19 19:13:47 150
180088 2017-06-19 19:11:58 100
180088 2017-06-19 19:11:52 80
180088 2017-06-19 19:11:43 60