NR: 388049 BOKHYLLA Skaraborgs Möbelindustri - Tibro, 1960-tal, två delar, fanerad med teak, svartlackerade gavlar & skjutluckor, H 180, B 80, D 41 (cm/st) slitage, skavmärken, 3 extra hyllplan medföljer (hållare saknas).

Utropspris

2100

94591 2017-06-19 15:26:16 2100
172955 2017-06-19 19:06:07 2000
97896 2017-06-19 15:09:51 1050
181992 2017-06-16 19:36:03 550
94765 2017-06-15 19:02:01 500
102364 2017-06-16 18:54:10 475
102364 2017-06-16 18:53:49 400
102364 2017-06-16 18:53:27 200
181992 2017-06-15 20:02:47 150
181992 2017-06-15 20:02:37 100
93366 2017-06-14 22:00:44 80
180511 2017-06-13 22:10:08 70
101636 2017-06-13 19:24:42 60
176582 2017-06-13 17:50:14 50