NR: 395055 BYRÅ Senbarock 1700-tal, senare målning & beslag, H 89 B 106 D 64 (cm), slitage, färgsläpp, nyckel saknas.

Utropspris
4000-6000

8200

94998 2017-09-13 21:50:29 8200
101818 2017-09-13 21:49:21 8100
94998 2017-09-13 21:46:58 7900
101818 2017-09-13 21:46:10 7600
94998 2017-09-13 21:45:13 7300
101818 2017-09-13 21:45:43 7100
101818 2017-09-13 21:44:17 6700
94998 2017-09-13 21:43:24 6500
101818 2017-09-13 21:42:21 5600
94998 2017-09-13 21:41:51 5500
101818 2017-09-13 21:41:07 4800
94998 2017-09-13 21:40:28 4400
101818 2017-09-13 21:39:49 4100
94998 2017-09-13 21:38:56 3600
101818 2017-09-13 20:48:07 3200
170850 2017-09-13 21:33:54 3000
92459 2017-09-13 16:18:12 2200
179125 2017-09-13 10:17:15 2100
91166 2017-09-12 08:36:26 2000
92459 2017-09-12 09:02:22 2000
92459 2017-09-11 17:55:23 1200
100073 2017-09-01 23:35:17 1150
92459 2017-09-11 17:55:18 1150
179125 2017-09-04 18:42:30 1050
178973 2017-09-02 00:40:42 325