NR: 395069 SKÄNK allmoge, 1700-tal, H 102, B 123, D 60 (cm), slitage, maskstunget, kompletterat.

Utropspris

950

183132 2017-09-13 21:35:20 950
93358 2017-09-13 21:35:36 900
93358 2017-09-13 21:20:10 800
183132 2017-09-13 21:05:25 750
93358 2017-09-13 18:47:45 700
183132 2017-09-13 21:01:11 650
183132 2017-09-13 21:00:55 550
93358 2017-09-13 08:36:08 500
91433 2017-09-13 19:21:36 475
94998 2017-09-13 17:46:30 425
102693 2017-09-10 20:10:51 325
178973 2017-09-02 00:39:28 300