NR: 395076 SALONGSSOFFA Karl-Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, längd 265 cm, slitage, mindre skavmärken, någon mindre fläck (Enligt uppgift, tidigare proveniens Baltzar von Platen)

Utropspris
3000-5000

375

92407 2017-09-11 21:37:42 375
173919 2017-09-09 21:53:44 350
91238 2017-09-03 18:49:35 325
103078 2017-09-01 23:42:50 300