NR: 395207 SKÄNK Gustaviansk 17/1800-tal, dekor med räfflade romber, H 105, B 133 D 53 (cm), slitage, skavmärken.

Utropspris
3000-5000

7400

94998 2017-09-13 21:46:20 7400
91166 2017-09-13 21:53:31 7400
91166 2017-09-13 21:52:00 7200
91166 2017-09-13 21:49:57 7000
91166 2017-09-13 21:45:38 6800
94998 2017-09-13 21:41:10 6700
91166 2017-09-13 21:43:32 6700
91166 2017-09-13 21:41:58 6500
91166 2017-09-13 21:40:22 6300
94998 2017-09-13 21:36:13 6200
91166 2017-09-13 21:39:44 6200
91166 2017-09-13 21:36:46 6000
91166 2017-09-13 21:35:30 5800
94998 2017-09-13 21:35:59 5600
94998 2017-09-13 21:33:32 5400
91166 2017-09-13 21:35:10 5300
91166 2017-09-13 21:31:51 5000
95079 2017-09-13 21:33:04 4700
90331 2017-09-13 21:32:03 4500
90331 2017-09-13 21:31:58 4300
95079 2017-09-13 21:32:23 4300
94998 2017-09-13 21:31:36 4100
95079 2017-09-13 21:30:49 4000
90331 2017-09-13 21:29:12 3900
95079 2017-09-13 21:30:40 3800
95079 2017-09-13 21:28:28 3600
90331 2017-09-13 21:10:01 3500
95079 2017-09-13 21:28:18 3400
95079 2017-09-02 19:39:45 3200
91166 2017-09-12 08:34:16 3000
18213 2017-09-02 16:28:15 2800
95079 2017-09-02 19:39:33 2200
95079 2017-09-02 10:38:20 1650
178973 2017-09-02 00:39:53 1100
174516 2017-09-01 22:44:19 1050
18213 2017-09-01 19:02:42 1000
174516 2017-09-01 22:44:12 950
174516 2017-09-01 22:44:05 850
174516 2017-09-01 22:43:58 750
174516 2017-09-01 22:43:52 650
174516 2017-09-01 22:43:40 550
174516 2017-09-01 22:43:35 475
174516 2017-09-01 22:43:30 425
174516 2017-09-01 22:43:25 375
174516 2017-09-01 22:43:17 325