NR: 395217 SALONGSSOFFA Gustaviansk 17/1800-tal, skuren dekor, längd 251 cm, slitage, förstärkt/kompletterad.

Utropspris
3000-4000

2200

94998 2017-09-13 21:13:34 2200
101818 2017-09-13 21:12:56 2100
94998 2017-09-13 21:11:42 1850
101818 2017-09-13 21:11:13 1550
94998 2017-09-13 21:11:26 1350
94998 2017-09-13 21:09:27 1250
101818 2017-09-13 21:04:45 1200
94998 2017-09-13 21:09:11 1150
94998 2017-09-13 21:09:01 1050
101818 2017-09-13 20:45:29 1000
170850 2017-09-13 20:58:23 1000
178973 2017-09-03 18:47:40 300