NR: 395222 RÖKBORD Jugend tidigt 1900-tal, stomme i smide, kopparbricka, H 61, Dia 59 (cm), askfat, tändstickshållare och skrin medföljer, mindre slitage.

Utropspris
500-1000

92193 2017-09-13 19:33:21 350
95084 2017-09-13 12:13:57 325
169870 2017-09-01 22:35:59 300