NR: 395228 KARMSTOLAR 1 par, Karl-Johan stil, 1900-talets första hälft, mahogny, skuren dekor, slitage/skavmärken, mindre fläckar.

Utropspris
1000-2000

168279 2017-09-13 18:56:00 300