NR: 395233 BYRÅ Empirestil 18/1900-tal, fanerad med mahogny, beslag och sarger i mässing, infälld marmorskiva, H 84, B 80, D 43 (cm), slitage, skavmärken.

Utropspris

1550

90331 2017-09-13 19:22:03 1550
92459 2017-09-12 09:03:51 1500
90331 2017-09-13 19:21:59 1500
93358 2017-09-13 18:46:57 1150
93358 2017-09-13 08:35:25 1050
93358 2017-09-13 08:35:20 950
93358 2017-09-12 08:59:45 850
92459 2017-09-11 18:00:39 800
93358 2017-09-09 18:36:32 750
180323 2017-09-04 12:04:36 700
178186 2017-09-04 09:25:11 650
180323 2017-09-04 12:04:27 600
180323 2017-09-04 12:04:16 500
180323 2017-09-04 12:04:04 400
92852 2017-09-02 17:55:03 325
183270 2017-09-01 21:20:18 300