NR: 395273 KARMSTOLAR 1 par, Gustavianska, signerade ILG - Johan Lindgren - mästare i Stockholm 1770-1800, rikt skuren dekor, slitage/skavmärken.

Utropspris
20000-30000

24600

91831 2017-09-13 21:12:01 24600
170850 2017-09-13 21:15:24 24500
91831 2017-09-13 21:03:04 24200
170850 2017-09-13 21:15:07 24200
170850 2017-09-13 21:11:19 24000
170850 2017-09-13 21:08:49 23500
170850 2017-09-13 21:06:04 22700
170850 2017-09-13 21:04:42 22500
91831 2017-09-13 21:02:42 22200
170850 2017-09-13 21:04:18 22200
91831 2017-09-13 20:58:12 22100
170850 2017-09-13 21:01:58 22000
170850 2017-09-13 20:58:52 21600
91831 2017-09-13 20:53:37 21500
170850 2017-09-13 20:58:46 21500
170850 2017-09-13 20:57:29 21200
170850 2017-09-13 20:55:34 21000
91831 2017-09-13 20:50:39 20500
170850 2017-09-13 20:55:18 20400
170850 2017-09-13 20:53:03 20200
167864 2017-09-13 19:07:01 20000
97514 2017-09-04 15:00:09 15900
103438 2017-09-04 10:58:03 15000
97514 2017-09-04 15:00:01 14600
97514 2017-09-04 14:59:52 12200
18213 2017-09-02 16:26:55 7500
183192 2017-09-02 20:04:39 450
183192 2017-09-02 20:04:27 400
93522 2017-09-02 11:16:35 350
183192 2017-09-02 08:04:54 325
178973 2017-09-02 00:36:15 300