NR: 395284 SKÅP Allmoge 17/1800-tal skuren dekor, lösa lås medföljer, maskstunget. 222, B 132 D 56 (cm), slitage, dekorbitar saknas.

Utropspris
3000-5000

2500

96816 2017-09-13 20:34:58 2500
94998 2017-09-13 20:36:14 2500
94998 2017-09-13 20:35:25 2200
94998 2017-09-13 20:35:28 2200
94998 2017-09-13 20:32:15 1850
96816 2017-09-13 20:09:33 1500
94998 2017-09-13 20:31:54 1350
93358 2017-09-13 19:14:41 950
173265 2017-09-13 07:08:32 900
93358 2017-09-13 19:14:36 900
93358 2017-09-13 19:14:30 800
93358 2017-09-13 19:14:22 700
93358 2017-09-13 19:14:16 600
93358 2017-09-13 19:14:11 500
91610 2017-09-07 10:21:39 300