NR: 395289 VITRINSKÅP Nyrokoko 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, skuren dekor, H 192, B 114, D 40 (cm), löst krön med lagad skada, slitage.

Utropspris

2300

183446 2017-09-13 20:37:14 2300
169870 2017-09-13 19:57:38 2200
183446 2017-09-13 19:44:27 2100
91166 2017-09-12 08:27:37 1650
94998 2017-09-13 17:44:47 1600
169870 2017-09-05 20:25:45 1500
90209 2017-09-02 17:37:39 1350
169870 2017-09-05 20:10:32 1200
95079 2017-09-02 10:37:40 1100
90209 2017-09-01 21:37:42 950
95079 2017-09-02 10:37:24 950
90209 2017-09-01 19:48:27 650
91610 2017-09-01 21:27:55 500
91610 2017-09-01 21:05:28 325