NR: 395803 SALONGSGRUPP Gustaviansk stil, signerad Curt Ericsson - Taserud Arvika 1966, rikt skuren dekor, 2 stolar, soffa 190 cm, bord H 67, Dia 73 cm, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris
5000-6000

2900

95140 2017-09-13 21:18:30 2900
93358 2017-09-13 21:21:03 2800
93358 2017-09-13 21:16:00 2600
179050 2017-09-13 21:15:38 2500
93358 2017-09-13 21:07:14 2400
179050 2017-09-13 20:57:55 2300
93358 2017-09-13 20:36:40 2200
179050 2017-09-13 20:57:40 2100
179050 2017-09-13 20:57:17 1950
93358 2017-09-13 20:13:42 1900
178973 2017-09-13 20:08:55 1850
93358 2017-09-13 19:32:22 1800
93358 2017-09-13 18:46:34 1600
179050 2017-09-13 10:59:17 1550
93358 2017-09-13 08:34:52 1500
179050 2017-09-13 10:59:07 1450
179050 2017-09-13 10:59:00 1350
173646 2017-09-13 06:47:28 1250
93358 2017-09-12 08:59:20 1050
173646 2017-09-12 08:56:42 1000
93358 2017-09-12 08:59:15 1000
93358 2017-09-09 18:35:53 425
179050 2017-09-08 15:26:28 400
177503 2017-09-07 20:39:32 375
100473 2017-09-07 20:33:05 350
179050 2017-09-06 12:40:50 325
178973 2017-09-02 00:37:25 300