NR: 395804 BYRÅ 1800-tal, fanerad med mahogny, marmorskiva, H 95, B 106, D 57 (cm), ej nyckel, fanérslitage, torrspricka, lagad knopp.

Utropspris

94986 2017-09-13 21:06:38 800
93378 2017-09-13 21:05:57 750
94986 2017-09-13 20:59:37 700
178827 2017-09-13 21:05:35 700
93378 2017-09-13 21:05:45 700
178827 2017-09-13 21:03:11 600
180088 2017-09-07 22:08:35 500
94986 2017-09-13 20:59:29 450
94986 2017-09-13 20:59:22 400
182294 2017-09-12 11:07:05 350
180088 2017-09-07 22:08:09 300