NR: 395807 STOLAR 1 par Thonet-stil 18/1900-tal, böjträ, klädda med rotting bruksslitage, ryggbrickor sitter något löst.

Utropspris
1000-2000

2600

174933 2017-09-13 21:15:30 2600
174516 2017-09-13 21:15:59 2500
174516 2017-09-13 21:12:01 2300
174933 2017-09-13 21:11:29 2200
174516 2017-09-13 21:11:43 2200
174516 2017-09-13 21:11:35 2000
174933 2017-09-13 13:54:44 1950
174516 2017-09-13 21:11:29 1900
174516 2017-09-13 21:11:23 1800
174516 2017-09-13 21:11:14 1700
174516 2017-09-13 21:10:58 1600
174933 2017-09-11 23:42:41 1550
94265 2017-09-13 21:09:50 1500
174933 2017-09-08 16:13:35 1250
174933 2017-09-06 11:30:31 1000
174516 2017-09-13 21:10:12 800
98482 2017-09-09 18:21:55 700
179681 2017-09-06 21:08:29 600
183349 2017-09-06 11:22:33 500
178407 2017-09-02 10:27:48 350
174516 2017-09-01 22:21:25 325
101002 2017-09-01 20:28:43 300