NR: 395809 CHIFFONJÉ Senempire 1800-tal, fanerad med alm, H 134 B 116 D 53 (cm) nyckel saknas, slitage, något fanersläpp, några torrsprickor.

Utropspris
1000-2000

92696 2017-09-13 19:06:47 350
173919 2017-09-09 21:54:50 325
92696 2017-09-02 17:53:02 300