NR: 395813 BORD Allmoge 17/1800-tal, orginalmålning, H 75, Skiva 105x80 (cm) ej nyckel, slitage.

Utropspris

1750

183244 2017-09-13 11:13:03 1750
173646 2017-09-12 19:53:36 1700
183244 2017-09-08 09:21:21 1650
183244 2017-09-05 20:26:39 1500
91610 2017-09-05 20:45:53 1500
91610 2017-09-05 19:44:05 1400
183244 2017-09-05 19:22:38 1200
91610 2017-09-05 19:15:21 1100
91610 2017-09-05 19:15:12 1050
183244 2017-09-05 14:56:30 1000
91610 2017-09-05 19:15:06 1000
91610 2017-09-05 19:14:59 900
91610 2017-09-05 19:14:50 800
183244 2017-09-04 18:09:45 750
183244 2017-09-04 18:08:43 600
91610 2017-09-02 21:00:15 550
183244 2017-09-04 18:08:31 500
91610 2017-09-01 21:06:59 475
173338 2017-09-04 10:27:44 425
178973 2017-09-02 00:38:21 375
100152 2017-09-01 23:34:13 325