NR: 395815 MATTA Rölakan signerad U.P Ulla Parkdahl, handvävd, 239x157 cm, bruksslitage.
Mattor,Textilier

Utropspris
1000-2000

2300

181362 2017-09-13 20:45:26 2300
97394 2017-09-13 21:12:30 2200
175545 2017-09-13 17:25:02 1500
175545 2017-09-13 13:41:52 1300
93051 2017-09-03 09:14:24 1250
175545 2017-09-13 13:35:36 1200
175545 2017-09-13 13:35:29 1050
96830 2017-09-11 17:24:15 900
96830 2017-09-11 17:24:07 800
96830 2017-09-11 17:23:59 700
93059 2017-09-10 19:35:25 600
97337 2017-09-07 14:29:25 500
95204 2017-09-03 21:48:22 450
183222 2017-09-03 21:28:08 400
104301 2017-09-03 18:49:21 350
95204 2017-09-03 09:04:54 300