NR: 395818 SLAGBORD Allmoge 17/1800-tal, H 74, Skiva 65+35+65x118 (cm), slitage.

Utropspris

1650

90331 2017-09-13 21:24:53 1650
93358 2017-09-13 21:24:18 1600
90331 2017-09-13 21:23:41 1550
93358 2017-09-13 21:24:07 1550
93358 2017-09-13 21:23:43 1450
90331 2017-09-13 21:22:40 1400
93358 2017-09-13 21:22:05 1350
90331 2017-09-13 21:20:59 1300
93358 2017-09-13 20:16:26 1250
173265 2017-09-13 07:11:58 1200
93358 2017-09-13 20:16:21 1150
91610 2017-09-05 19:15:46 1050
169514 2017-09-01 18:44:57 1000
91610 2017-09-05 19:15:40 1000
91610 2017-09-02 21:00:37 900
91610 2017-09-02 21:00:31 800
178973 2017-09-02 00:38:43 600
91610 2017-09-01 21:28:19 500
91610 2017-09-01 21:07:20 325