NR: 395819 SALONGSGRUPP Nyrenässans sent 1800-tal, 6 stolar, bord H 66, B 98 (cm), bruksslitage.

Utropspris
1000-2000

2100

90381 2017-09-06 15:18:56 2100
100111 2017-09-13 20:51:07 2000
100111 2017-09-13 20:50:57 1800
183506 2017-09-13 19:51:09 1350
183506 2017-09-13 19:50:58 1250
183506 2017-09-13 19:50:49 1150
169491 2017-09-13 19:27:33 1050
169491 2017-09-13 19:27:25 950
170161 2017-09-11 15:58:28 850
90381 2017-09-05 19:36:03 650
170161 2017-09-10 19:10:42 500
100473 2017-09-07 20:31:49 450
176000 2017-09-06 18:27:21 400
183106 2017-09-06 14:03:07 350
183192 2017-09-02 08:03:49 300