NR: 395829 SPEGEL Med trymå, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, rikt skuren dekor, 2 ljushållare, bord H 52, B 78 (cm), spegel 139x66 cm, bruksslitage, fläck på bordet.

Utropspris

1350

100273 2017-09-13 20:42:35 1350
98482 2017-09-13 11:28:18 1300
179050 2017-09-13 10:53:03 1200
173646 2017-09-12 08:57:46 1150
179050 2017-09-13 10:52:54 1150
98482 2017-09-11 16:38:00 1050
100273 2017-09-10 16:15:52 1000
98482 2017-09-09 18:24:04 600
100273 2017-09-10 16:14:03 600
93358 2017-09-09 18:35:16 425
181801 2017-09-08 09:24:41 375
179050 2017-09-08 15:28:41 375
179050 2017-09-05 13:52:20 325
100273 2017-09-02 18:31:44 300