NR: 395841 FÅTÖLJ Bruno Mathsson "Pernilla" Dux 1900-talets andra hälft, stomme i formpressad bok, bruksslitage, undertyg med några fläckar.

Utropspris
4000-5000

1800

95177 2017-09-13 21:27:53 1800
95039 2017-09-13 21:27:27 1750
95177 2017-09-13 21:25:51 1700
95039 2017-09-13 21:25:14 1650
95177 2017-09-13 20:41:57 1600
95039 2017-09-13 21:24:29 1600
18213 2017-09-02 16:27:38 1500
95177 2017-09-13 20:41:37 1500
169491 2017-09-13 20:25:24 1350
169491 2017-09-13 20:25:18 1250
101989 2017-09-13 20:02:38 1150
95039 2017-09-09 19:55:06 1050
95039 2017-09-09 19:49:20 950
172222 2017-09-04 08:19:01 500
172222 2017-09-04 08:18:14 450
172222 2017-09-04 08:18:08 400
172222 2017-09-04 08:18:03 350
178973 2017-09-02 00:38:53 300