NR: 395843 MATSALSBORD Börge Mogensen "Shaker" FDB 1969, Danmark 1900-talets andra hälft, ek, H 73 B 160 D 82 (cm), bruksslitage.

Utropspris
3000-4000

3400

183502 2017-09-13 21:31:55 3400
179896 2017-09-09 22:00:06 3300
183502 2017-09-13 21:31:37 3200
93696 2017-09-09 14:54:45 3000
179896 2017-09-09 21:59:58 2800
179896 2017-09-09 21:59:48 1700
18213 2017-09-01 19:03:26 1000
179084 2017-09-02 17:01:19 375
169145 2017-09-02 00:21:26 325