NR: 395845 SOFFBORD 1950/60-tal, teak, H 56, B 150, D 58 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris
1000-2000

176053 2017-09-13 21:35:11 325
93366 2017-09-08 23:14:39 300