NR: 395856 SALSSKÅP Allmoge 17/1800-tal, räfflade dörrar, orginalmålning, H 205, B 143, D 46 (cm), ej nyckel, maskstunget, slitage, skavmärken, krön saknas.

Utropspris
4000-6000

3100

94998 2017-09-13 21:02:42 3100
97320 2017-09-13 21:03:45 3000
97320 2017-09-13 21:03:04 2300
183457 2017-09-13 20:36:24 2200
94998 2017-09-13 21:02:22 2100
94998 2017-09-13 21:02:03 1650
94998 2017-09-13 21:01:44 1350
173265 2017-09-13 07:10:45 1250
183457 2017-09-11 06:46:23 1200
18213 2017-09-01 19:01:10 1000
183457 2017-09-11 06:38:59 1000
182805 2017-09-02 20:44:07 325