NR: 395857 PIEDESTAL Empire 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, rikt dekorerad med byster i mässing, stenskiva, H 125, B 48 (cm), slitage, fanersläpp.

Utropspris
3000-4000

1950

94986 2017-09-13 20:52:12 1950
94980 2017-09-13 20:51:54 1900
94986 2017-09-13 20:48:20 1850
91433 2017-09-13 20:47:49 1800
94986 2017-09-13 20:46:38 1750
91433 2017-09-13 20:45:59 1700
94980 2017-09-13 20:43:30 1650
91433 2017-09-13 20:41:21 1600
103066 2017-09-13 14:25:12 1550
98890 2017-09-13 20:41:00 1500
91433 2017-09-13 20:40:29 1400
90875 2017-09-13 20:39:47 1300
90875 2017-09-13 20:39:09 1200
91433 2017-09-12 20:30:35 1100
103066 2017-09-11 13:26:30 1050
91212 2017-09-12 05:49:33 1050
179355 2017-09-11 17:04:59 950
179355 2017-09-11 17:04:54 850
179355 2017-09-11 17:04:50 750
179355 2017-09-11 15:49:24 650
179355 2017-09-11 15:49:19 550
183388 2017-09-07 20:13:45 400
100646 2017-09-04 15:23:38 375
183388 2017-09-07 20:12:43 350
100646 2017-09-04 15:23:22 325
92852 2017-09-02 18:09:56 300