NR: 410358 SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, metall, rökfärgade glasskivor, H 75, L 80, B 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris

1250

184415 2018-01-13 19:01:24 1250
184082 2018-01-13 18:59:44 1200
184415 2018-01-13 18:59:28 1150
184082 2018-01-13 18:56:35 1100
180668 2018-01-13 18:55:01 1050
184082 2018-01-13 18:56:29 1050
184082 2018-01-13 18:52:40 950
104248 2018-01-11 20:32:52 900
184082 2018-01-13 18:52:24 850
180668 2018-01-10 21:12:33 750
93366 2018-01-09 00:00:16 550
176593 2018-01-07 22:14:02 500
95215 2018-01-05 23:14:07 475
176593 2018-01-04 20:23:31 450
184415 2018-01-04 14:23:45 425
184082 2017-12-31 11:47:14 400
184182 2017-12-30 12:08:21 375
184082 2017-12-31 11:46:46 375
184182 2017-12-30 12:07:23 350
96743 2017-12-30 17:09:32 350
95672 2017-12-28 19:46:46 300
184182 2017-12-30 12:06:11 250
184182 2017-12-30 12:05:42 125
184082 2017-12-28 22:23:42 70
184182 2017-12-28 17:54:42 50