NR: 410360 BYRÅ/SÄNGBORD Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, dekor med bronser, H 63, B 48, D 35 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

450

178514 2018-01-13 18:50:20 450
93358 2018-01-13 18:24:31 425
178514 2018-01-13 16:17:32 400
100864 2018-01-13 15:17:42 375
178514 2018-01-07 17:39:33 350
100864 2018-01-13 15:17:27 350
93522 2018-01-03 12:59:23 300
170161 2018-01-07 09:49:14 300
178514 2018-01-06 15:57:00 250
178514 2018-01-05 14:29:06 200
181877 2017-12-28 23:57:51 150
93522 2017-12-29 23:23:09 80
183192 2017-12-28 18:00:32 60
184182 2017-12-28 17:53:57 50