NR: 410361 PALL 1960-tal, teak, sits med flätade snören, H 42, L 50, B 40 (cm) bruksslitage.

Utropspris

175717 2018-01-13 19:01:55 800
184403 2018-01-02 18:11:43 750
103438 2018-01-13 18:27:55 600
168356 2018-01-06 21:54:06 375
102901 2018-01-02 20:27:09 300
102901 2017-12-29 00:52:40 200
180150 2017-12-30 21:26:59 150
180150 2017-12-30 21:26:53 100
95928 2017-12-29 00:37:46 80
168356 2017-12-29 00:19:45 70
173338 2017-12-29 00:09:16 60
178973 2017-12-28 19:41:49 50