NR: 410363 SITTPUFF 1900-talets andra hälft, skinnklädsel, H 41, Dia 52 (cm) bruksslitage.

Utropspris

94543 2018-01-13 19:11:29 175
180668 2018-01-13 18:56:53 150
94543 2018-01-05 16:07:32 100
96743 2018-01-13 12:04:05 100
178916 2018-01-12 22:23:41 80
94543 2018-01-04 18:53:48 70
178916 2018-01-12 22:23:33 70
168962 2018-01-03 23:19:03 50